Vítejte ve  světě dekorací
  

Kdy to vše vlastně začalo? Zcela jistě v době, kdy jsem na textilní průmyslovce poprvé rozpoznávala rozdíly mezi zpracováním vlny, bavlny....  Od té doby už sice uplynulo spoustu času, ale já a textilie jsme stále spolu.  

Neustále se děje něco nového.  Každá nová kolekce dekoračních látek, záclon mě nadchne a těším se na práci s ní. Vzory pruhů střídají květinové vzory, zemité barvy střídají barvy duhy. Vždy se snažím klientovi nabídnout nové trendy, rozmanitou škálu desénů, barev, materiálů.  Stále se ale držím toho, že vybraná textilie musí být ta, která Vás nepustí...srdeční záležitost. 

Kladu důraz na praktičnost, ale také na prezentaci interiéru. A právě proto mají své místo v interiéru i rolety, římské rolety, plissee, japonské panely, vertikální žaluzie, které svými vzory, rozměry na míru uspokojí každého klienta.

Kolem nás je spoustu velmi zručných lidí,  stejně tak je i spousta těch, kteří si rádi nechají poradit. Jednoduše jsou lepší v jiném oboru a nemají čas se zabývat zastíněním oken, dekorováním. A to je příležitost pro mě...

Snažím se především o osobní přístup k zákazníkovi. Se spoustou z nich se potkávám i nadále a je to vždy milé setkání.  Společně vytvoříme jedinečný interiér, kde se budete cítit příjemně.

   Těším se na setkání s Vámi   

                                            Petra Dostálová 

                                              pd decor